وبلاگ

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

 

چطور دود ویپ را رنگی کنیم؟ این سوال برای اغلب افرادی که از ویپ استفاده مداوم دارند به وجود می ‌آیند تا بتوانند هیجان بیشتری را در هنگام ویپینگ ایجاد کنند. به طور معمول دود حاصل از ویپینگ و سوختن ایجویس‌ها سفید یا خاکستری است؛ اما در حال حاضر برخی از تقویت کننده‌ها برای طعم جویس‌ها طراحی شده‌اند که با اضافه شدن به آنها امکان ایجاد رنگ‌های شاداب پس از سوختن فراهم می ‌گردد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان مجموعه روکو ویپ در ارتباط باشید.

 

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

آیا ویپ دود رنگی دارد؟

 

در سال‌های اخیر که استفاده کردن از ویپ افزایش پیدا کرده، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا به جای کشیدن سیگارهای سنتی از دستگاه‌های ویپ استفاده کنند. به همین جهت کارخانجات متعددی در زمینه تولید انواع دستگاه‌های ویپینگ فعالیت دارند.

معمولا زمانی که افراد قصد خرید ویپ را دارند، با تنوع بالایی از این محصول مواجه می‌شوند. همچنین سوالات و ابهامات زیادی برایشان ایجاد می‌شود که پس از تهیه ویپ و جویس به چه شکل از آن استفاده کنند.

در ابتدای ورود به صنعت ویپینگ این سوال که آیا ویپ دود رنگی دارد؟ یا اینکه چطور دود ویپ را رنگی کنیم؟ به وجود می ‌آید. در پاسخ صریح به این سوال باید بگوییم به هیچ عنوان انواع دستگاه‌های ویپ و ایجویس‌هایی که در بازار وجود دارد، دود رنگی تولید نمی ‌کند؛ اما با اضافه کردن برخی از مواد رنگی مجاز، امکان ایجاد دود رنگی فراهم می‌ گردد.

درست است که ویپ یکی از راهکارهای ترک سیگار است و ایجاد دودهای رنگی ممکن است افراد را ترغیب به ترک سیگار برای همیشه کند. اما هنوز تحقیقات کاملی در مورد سوختن رنگ‌های مجاز خوراکی در دسترس نیست، پس مراقب استفاده بیش از حد این محصول باشید.

 

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

چطور دود ویپ را رنگی کنیم؟

 

استفاده کردن از انواع سیگار الکترونیکی به دلایل مختلف مانند ترک سیگار سنتی یا سرگرمی، روز به روز در حال افزایش است. به همین جهت افرادی که از ویپ استفاده می‌کنند، به دنبال ایجاد هیجانات بیشتر می ‌باشند. یکی از این هیجانات تولید دودهای رنگی و خاص است؛ به همین جهت این سوال مهم که چطور دود ویپ را رنگی کنیم؟ برای آنها ایجاد می ‌شود.

 

مسئله مهم این است که در هنگام تهیه سالت نیکوتن یا جویس به هیچ عنوان نمی ‌توانید محصولی را در بازار پیدا کنید که پس از سوختن دودهای رنگی ایجاد کند. اما اگر به دنبال این هیجان هستید که حتماً دود رنگی داشته باشید، می توانید با استفاده از رنگ‌های خوراکی، مایع الکترونیکی را رنگی کنید تا پس از سوختن مقداری رنگ هم تولید کند.

 

برای حفظ سلامتی باید اطمینان حاصل کنید که رنگ‌های استفاده شده در سالت و جویس از کیفیت بالایی برخورد دارند و هیچگونه ناراحتی با اضافه شدن رنگ به آنها ایجاد نمی ‌شود. اگر بتوانید از رنگ مناسب به کار ببرید فرقی نمی‌ کند که قصد خرید پاد حرفه‌ای یا دستگاه‌های دیگر را دارید امکان به دست آوردن دودهای رنگی برای شما میسر می‌ گردد.

 

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

 

 

در اینجا به دو روش که می ‌توانید مخزن ویپ یا آبمیوه را رنگی کنید می ‌پردازیم:

 

روش اول رنگ آمیزی آبمیوه ویپ

معمولا رنگ‌های مناسب برای رنگ آمیزی ویپ به صورت مایع عرضه می‌شود که پس از تهیه آنها از مراکز معتبر می توانید پس از انتخاب طعم مد نظر و خرید جویس مطابق دستورالعملی که بر روی رنگ‌ها نوشته شده، از آنها برای رنگی کردن مایع جویس استفاده کرده و سپس مخزن ویپ را از مایع پر کنید.

 

روش دوم خیساندن فیتیله ویپ

برخی از افراد ترجیح می ‌دهند تا رنگ‌های مد نظر را به جای اضافه کردن به مایع ویپ، به فیتیله مخزن ویپ اضافه کنند. برای انجام این کار پس از انتخاب دستگاه مد نظر، مخزن دستگاه را خارج کرده تا به فیتیله پنبه‌ای زیر سیم پیچ برسید، یک قطره از رنگ را به آن اضافه کنید و سپس مخزن را در جای خود قرار بدهید، در این شرایط بخار حاصله رنگی می‌ شود.

 

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

چطور دود ویپ را رنگی کنیم

جلوه مشابه دود رنگی

 

اگر برای مدت طولانی از ویپ استفاده می‌ کنید، به طور حتم با نحوه استفاده از ویپ و اجزا و قطعات آن هم آشنایی کامل دارید. البته اگر مراکز معتبر مانند مجموعه روکو ویپ را برای خرید انتخاب کنید، تمام توضیحات لازم را در حین خرید به شما ارائه می ‌دهند.

بسیاری از افراد برای جلوگیری از استنشاق ترکیبات اضافی که در رنگ‌ها وجود دارد از ترفندهای خاصی برای تولید دودهای رنگارنگ استفاده می ‌کنند که مهم‌ترین آن استفاده از دهانه ال ای دی است. این روش کاملاً بی‌خطر بوده و می ‌توانید با اضافه کردن ال ای دی نتایج خوبی را به دست آورید.

 

دود رنگی

دود رنگی

قیمت ویپ دود رنگی چقدر است؟

 

تا اینجا متوجه شدیم که به هیچ عنوان ویپ با دود رنگی وجود ندارد، فقط با استفاده کردن برخی از موادی که به صورت مایع در برخی از فروشگاه‌ها ارائه می ‌شود، می ‌توان در هنگام ویپ دودهای رنگی تولید کرد. پس پاسخ صحیحی برای این سوال که قیمت ویپ دود رنگی چقدر است وجود ندارد.

اما خوب است بدانید که رنگ‌ های مجازی که برای تولید دود رنگی کاربرد دارند، با توجه به حجم بسته‌بندی و برند تولید کننده آنها و البته نوع رنگ ارائه شده قیمت ‌های متفاوتی دارند.

 

 

خرید انواع تجهیزات ویپ پیشرفته و به روز از روکو ویپ

 

مجموعه رکوویب که یکی از مراکز تخصصی در زمینه ویپینگ و لوازم و تجهیزات مختلف آن است، خیال شما را از وجود ایجویس‌های رنگی راحت می ‌کند. زیرا تاکنون به هیچ عنوان شرایط خرید ویپ با دود رنگی یا مایع الکترونیکی با دود رنگی وجود ندارد. زیرا در هیچ کارخانه‌ای تولید نشده‌اند. اما برخی از رنگ‌های مجاز تولید شده که با اضافه شدن به مایع ویپ یا فیتیله آن می توانید دود رنگی تولید کنید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین دستگاه ویپ، یا خرید پاد حرفه‌ای کافیست با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 

دود رنگی

دود رنگی

نتیجه‌گیری

چطور دود ویپ را رنگی کنیم؟ در طی این مقاله پاسخ این سوال را ارائه کردیم، راه‌های ساده‌ای برای این کار وجود ندارد، تا به هدف نهایی خود برسید. اما برخی از راه حل‌ها می ‌تواند تا حدی خواسته شما را برآورده کند. می‌توانید با تهیه دهانه ال ای دی یا رنگ‌های مجاز دود رنگی را به وجود بیاورید؛ چرا که این روش‌ها ضرر و زیان‌های کمتری دارند. در صورت نیاز به دریافت مشاوره برای انتخاب هر کدام از این روش‌ها و در کلیت برای خرید ویپ می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

 

چگونه می ‌توان با ویپ ابرهای بزرگ رنگی ایجاد کرد؟

با تنظیم جریان هوا به صورت حداکثر و وات کم می توان ابرهای بزرگ رنگی ایجاد کرد.

نحوه استفاده از رنگ‌های مایع الکترونیکی ویپ چگونه است؟

کافیست یک قطره از رنگ‌ها را برای ۱۰ میلی‌لیتر مایع استفاده کنید، تا نتیجه آن راضی کننده باشد.

پرطرفدارترین رنگ‌های مایع الکترونیکی ویپ کدامند؟

از پرطرفدارترین رنگ‌ها ویپ دود رنگی می ‌توان به رنگ قرمز، آبی، زرد، سبز، بنفش و قهوه‌ای اشاره کرد.

 

1.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *