درباره ما:

در عصری که زیست می کنیم، خبرگی، تخصص و دانش است که می تواند در نهایت به فروش منجر شود. ما در تلاشیم مسیری را با شما طی کنیم که در انتهای آن زندگی سالم تر و سرشار از امید به تغییرات مثبت در کنار یکدیگر، منتظر ما خواهد بود.

 

داستان ما:

فردی را تصور کنید که به مدت ١٠ سال مداوم روزانه حداقل یک پاکت سیگار با نیکوتین و قطران بالا مصرف می کند. همواره برای ایجاد حس مثبت در خود و دیگران برای مصرف سیگار و لذت بردن از آن تلاش می کند. در جمع هایی حضور پیدا می کند که همه یا سیگار مصرف می کنند یا به آن علاقه دارند و در گفتگوها پای اصلی و همیشگی بین افراد، سیگار است.

فرض کنید که این فرد حتی به خاطر اینکه شخصی که در کودکی به او بسیار علاقه مند بوده، سیگار مصرف می کرده، حس مثبت دو چندانی به مصرف آن نشان می دهد و اعتقاد دارد هیچ چیز جای سیگار را برای او نمی گیرد و اگر چیزی باشد که بتواند جای سیگار را برای او بگیرد، قابل ستایش است.

داستان افتتاح روکوویپ از اینجا شکل گرفت که واقعا چیزی وجود داشت که بتواند جای سیگار را برای آن فرد بگیرد!

 

نگرش ما:

Be the change you wish to see in the world!

ما در روکوویپ تلاش می کنیم که تغییری باشیم که دوست داریم در جهان ببینیم. و با این نگرش کار خودمان را شروع کردیم. فضای خالی زیادی در کشور میان فروشندگان تخصصی ویپ حس کردیم و آسیب های فراوانی را که فروشندگان نامعتبر و کم اطلاع از این صنعت به سلامتی افراد وارد می کردند را درک کرده ایم.

بنابراین می خواهیم با ارائه ی محصولات اورجینال و با کیفیت، خدمات مشاوره و همچنین آگاهی بخشی در سطح جامعه در وهله ی اول حس خوب و مثبتی که از این صنعت دریافت کرده ایم را به بقیه منتقل کنیم و سهم کوچکی در این اتفاق بسیار ارزشمند داشته باشیم.

 

فعالیت های ما:

فعالیت فروشگاه روکوویپ در حال حاضر به صورت فروش آنلاین برای تمام کشور انجام می شود و از طریق وبسایت rocovape.com و صفحه ی اینستاگرام و واتساپ پاسخگوی نیاز های شما در این زمینه هستیم.

ما در حال حاضر در سطح شهر یزد با به کارگیری تیم حرفه ای و کارآزموده با هدف فرهنگ سازی، در مکان هایی که حضور افراد درگیر با مصرف سیگار و قلیان پررنگ تر است حضور پیدا می کنیم و در گام نخست بسیار خرسندیم که توانسته ایم توجه افراد زیادی را به این فناوری جلب کنیم و قشر زیادی را که تمایل داشته اند مصرف سیگار یا قلیان شان را کاهش دهند، به طور کامل به ترک و جایگزین کردن گزینه ی بهتری، هدایت کنیم.

در کنار این امر، تیم روکوویپ به صورت مستمر در حال کسب تجربه، یادگیری و ارتقاء زیرساخت هایی است که برای رفاه حال شما بسیار لازم و ضروری است.

 

اولویت ما:

ما در روکوویپ با ارائه ی برندهای معتبر و شناخته شده _ی صنعت ویپینگ در سطح دنیا_ با قیمت مناسب، سعی داریم مسیر دستیابی به این محصولات را برای همه هموارتر کنیم و بخش قابل توجهی از درآمد ما در این زمینه صرف آموزش، فرهنگ سازی، برگزاری سمینار و آگاهی بخشی به فروشندگان و مصرف کنندگان این صنعت می شود.

اولویت ما در این مسیر، احترام، انتقال حس مثبت، سرعت و کیفیت در ارائه ی خدمات به شما عزیزان خواهد بود.

 

در نهایت، از اینکه برای زندگی سالم تر تلاش می کنید بسیار خوشحالیم و امیدواریم در این مسیر بتوانیم همراه خوبی برای شما دوستان گرامی باشیم!