وبلاگ

آیا جویس ویپ نیکوتین دارد

جویس

آیا جویس ویپ نیکوتین دارد؟

 

آیا جویس ویپ نیکوتین دارد؟ از مهم‌ترین سوالاتی که برای ویپرهایی که قصد ترک سیگار را دارند به وجود می ‌آید، مشخص بودن نیکوتین موجود در جویس است. اگر به دور از پیچیدگی‌های خاص بخواهیم به این سوال جواب بدهیم، باید بگوییم بله؛ جویس با حجم‌های مختلف نیکوتین تولید شده است، تا هر فرد متناسب با شرایط بدنی و نیاز به حجم نیکوتین بتواند این محصول را تهیه کند. در صورتی که در روند ترک سیگار به لوازم جانبی ویپینگ نیازمند هستید، کافیست با کارشناسان مجموعه روکو ویپ در ارتباط باشید، تا مناسب‌ترین لوازم را با قیمت خوب و اطمینان از اورجینال بودن آنها تهیه کنید.

 

آیا جویس ویپ نیکوتین دارد

 

آیا جویس ویپ نیکوتین دارد؟

45678

نیکوتین یک ماده شیمیایی بسیار اعتیادآور است که از گیاه تنباکو به دست می‌آید در حال حاضر در تمام سیگارها و قلیان‌ها از تنباکو استفاده می‌شود. برای کاهش ضرر و زیان‌های سیگار کشیدن و قلیان انواع دستگاه ویپ طراحی شده است، تا با استفاده از آنها آسیب‌های سیگار سنتی کاهش پیدا کند. در واقع با خرید ویپ و استفاده از مایع الکترونیک تا حد زیادی می ‌توان سیگار سنتی را کاهش داد، تا ضرر و زیان‌های نیکوتین کمتر شود.

زمانی که افراد قصد خرید جویس یا سالت نیکوتین را دارند، این سوال برایشان ایجاد می ‌شود که آیا جویس ویپ نیکوتین دارد؟ در پاسخ صریح و دقیق به این سوال باید بگوییم بله؛ جویس به عنوان یک مایع الکترونیک در مدل‌های مختلف طراحی شده؛ از حجم بسیار کم نیکوتین تا حجم‌های بالا به بازار ارائه می ‌گردد.

با نگاهی دقیق به حجم نیکوتین موجود در جویس متوجه می ‌شویم که این محصول در بازار با حجم صفر میلی لیتر، ۳ میلی لیتر، ۶ میلی لیتر، ۱۲ میلی لیتر، ۱۸ میلی لیتر، ۲۴ میلی لیتر تا ۶۰ میلی لیتر ارائه می ‌گردد.

یکی از سوالات مهمی که برای ویپرهای تازه کار به وجود می ‌آید، این است که آیا جویس ویپ نیکوتین دارد و چگونه می ‌توان میزان نیکوتین را انتخاب کرد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد مقدار نیکوتین و شرایط استفاده از آن عرضه می‌کنیم.

 

مقدار نیکوتین جویس را چگونه انتخاب کنیم؟

 

5678

 

زمانی که قصد خرید جویس را دارید با طعم های متفاوت و بسیار وسیعی از جویس مواجه می‌ شوید و به راحتی می ‌توانید از طعم دسری گرفته تا طعم تنباکو، میوه و منتول را انتخاب کنید، تا در نهایت یک تجربه ویپینگ لذت بخش به دست آورید.

اما یک مسئله بسیار مهم در هنگام انتخاب انواع جویس این است که مقدار نیکوتین جویس را چگونه انتخاب کنیم؟ به طور معمول نیکوتین مهم‌ترین ماده موجود در جویس و سیگار است که سبب حس آرامش می‌گردد و البته ماده اعتیادآور آن هم محسوب می ‌شود. معمولاً قدرت نیکوتین جویس و انواع سالت بر روی بطری آنها مشخص است؛ اما بهتر است اطلاعات کافی قبل از انتخاب نهایی داشته باشید.

پس از اینکه یک پاسخ مناسب به این سوال که آیا جویس ویپ نیکوتین دارد؟ دادیم لازم است که حجم سیگاری که قرار است در طی هفته استفاده کنید مشخص شود. زیرا این مسئله می‌تواند بر روی حجم نیکوتین موجود در جویس انتخابی تأثیر بگذارد. در ادامه به بررسی مقدار نیکوتین جویس بسته به نیاز افراد می‌پردازیم:

 • افرادی که هفته ای یک یا دو بار سیگار می ‌کشند، بهتر است سراغ گزینه‌ های کم نیکوتین مانند جویس 3 میلی‌گرم بروند. اما اگر فقط به دنبال دریافت هوس دود کردن هستید و میلی به نیکوتین ندارید، می ‌توانید از جویس صفر میلی‌گرم استفاده کنید.
 • برای افرادی که به عنوان سیگاری سبک شناخته می ‌شوند و کمتر از ۱۰ نخ سیگار در روز مصرف می ‌کنند مقدار نیکوتین ۶ میلی‌گرم توصیه می ‌شود، البته در گذر زمان می ‌توانند جویس با میزان نیکوتین کمتر را در برنامه خود قرار بدهند.
 • افرادی که به طور معمول در طی روز یک بسته سیگار مصرف می ‌کنند بهتر است به سراغ جویس ۱۲ میلی‌گرم بروند. از آنجایی که ویپ می ‌تواند یکی از بهترین راهکارهای ترک سیگار باشد، انتخاب میزان مناسب نیکوتین اهمیت بیشتری دارد.
 • در نهایت افرادی که به شدت به سیگار اعتیاد دارند، نیاز است که از جویس با میزان نیکوتین ۱۸ میلی‌گرم یا ۲۴ میلی‌گرم استفاده کنند. این افراد گاهاً به دوز بالاتر از نیکوتین هم نیاز دارند تا بتوانند رضایت خود را از ویپینگ به دست آورند.

 

890-

 

زمانی که قصد دارید از سیگار الکترونیکی برای ترک استفاده کنید، انتخاب دوز مناسب نیکوتین اهمیت بیشتری پیدا می ‌کند. در صورتی که در مصرف ویپ زیاده روی نکنید، اثرات آن بسیار قوی بوده و به سرعت می ‌توانید سیگار را کنار بگذارید.

 

تفاوت مایع ویپ نیکوتین دار و بدون نیکوتین چیست؟

 

-099

 

زمانی که قصد خرید مایع الکترونیکی را دارید، با تنوع بالایی از این محصول از لحاظ نیکوتین‌دار و بدون نیکوتین مواجه می ‌شوید. ممکن است برای شما سوال به وجود بیاید که تفاوت مایع ویپ نیکوتین ‌دار و بدون نیکوتین چیست؟ در پاسخ باید بگوییم تفاوت اصلی بین مایع ویپ نیکوتین‌دار و بدون نیکوتین وجود یا عدم وجود نیکوتین در مایع است. زیرا نیکوتین یک ماده اعتیاد آور بوده و در سیگار و تمام مواد دخانی وجود دارد.

اما به طور کلی تفاوت مایع ویپ نیکوتین‌دار و بدون نیکوتین در میزان نیکوتین نبوده بلکه تفاوت‌های دیگری هم با یکدیگر پیدا می ‌کنند که در ادامه به چند مورد آنها می ‌پردازیم:

 • مایع ویپ نیکوتین‌دار غلظت بالاتری نسبت به مایع ویپ بدون نیکوتین دارد.
 • معمولا شیوه تولید مایع نیکوتین‌دار پیچیده‌تر از تولید مایع بدون نیکوتین است.
 • ویپ نیکوتین‌دار برای افرادی که قصد ترک سیگار را دارند، مناسب است اما مایع بدون نیکوتین برای تفریح و سرگرمی کاربرد دارد.
 • معمولاً مایع نیکوتین‌دار از لحاظ طعم بسیار قوی‌تر از مایع بدون نیکوتین است.
 • برای مایع نیکوتین‌دار با درصد بالا نیاز به خرید پاد حرفه‌ ای است اما برای مایع با نیکوتین پایین یا بدون نیکوتین از دستگاه ویپ استفاده می‌ شود.
 • اثرات ماده نیکوتین‌دار ایجاد سرخوشی و آرامش زیاد است و اثرات ماده بدون نیکوتین، ایجاد طعم و عطر دلپذیر می‌ باشد.

 

8765

 

در صورتی که با نحوه استفاده از ویپ آشنایی کامل داشته باشید، می ‌توانید با انتخاب یک ماده نیکوتین‌دار اقدام به ترک سیگار نمایید. البته توصیه می ‌شود تا تمام پروسه ترک و درمان را زیر نظر یک متخصص انجام بدهید، تا بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد بدهند .

 

نتیجه‌گیری

آیا جویس ویپ نیکوتین دارد؟ از آنجایی که در سال‌های اخیر استفاده از سیگارهای الکترونیک یکی از محبوب‌ترین جایگزین سیگار سنتی شده، این سوال برای افراد زیادی به وجود می ‌آید. چرا که پاسخ آن در انتخاب نوع سالت و جویس موثر است. در یک پاسخ کوتاه می ‌توانیم بگوییم که میزان نیکوتین جویس از صفر میلی‌گرم تا ۶۰ میلی‌گرم به طور متغیر می‌ باشد. افراد بسته به شرایط خود و نیاز به نیکوتین در طی روز، می‌توانند درصدهای مختلف از این مایع را انتخاب کنند و کم کم وابستگی خود را به نیکوتین کاهش بدهند. در صورتی که برای ترک سیگار قصد خرید لوازم جانبی ویپینگ یا هر نوع وسیله دیگری را دارید، کافیست با کارشناسان مجموعه روکو ویپ در ارتباط باشید، تا به مناسب‌ترین قیمت‌ها در کنار اطمینان از اصالت کالا دست پیدا کنید.

 

54321

 

سوالات متداول

میزان نیکوتین جویس مناسب برای من چقدر است؟

مشخص کردن میزان نیکوتین جویس برای هر فرد بسته به نیازهای شخصی آنها تعیین می ‌شود. اگر در طی روز بیشتر از ۲۰ نخ سیگار استفاده می ‌کنید، لازم است که میزان نیکوتین ۱۸ میلی‌گرم یا بالاتر را در نظر بگیرید.

آیا جویس بدون نیکوتین در بازار وجود دارد؟

بله جویس‌های بدون نیکوتین در بازار برای افرادی مناسب است که قصد تفریح از ویپینگ را دارند.

میزان نیکوتین جویس چقدر است؟

میزان نیکوتین جویس‌ها متفاوت بوده و از صفر میلی‌گرم تا ۶۰ میلی‌گرم وجود دارد، اما جویس‌های تا ۲۴ میلی‌گرم متداول‌تر هستند.

آیا جویس‌های نیکوتین‌دار خطرناک هستند؟

در صورت استفاده صحیح از جویس‌های نیکوتین‌دار هیچ خطری ندارند، بلکه می ‌توانند به ترک سیگار هم کمک کنند. اما اگر در مصرف آنها زیاده روی صورت بگیرد، می‌تواند مواد شیمیایی و مضر بیشتری را به بدن برساند.

 

3/5 - (4 امتیاز)

1 نظر در “آیا جویس ویپ نیکوتین دارد

 1. فرید قاسمی نژاد گفت:

  خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *