وبلاگ

چطور مثل ویپرهای حرفه ای حجم بخار زیادی تولید کنیم؟

نحوه ایجاد بخار غلیظ با ویپ

برای افرادی که به تازگی با ویپ آشنا شده‌اند، سوالی که به وجود می‌آید این است که چگونه افراد در هنگام ویپ، حجم زیادی از بخار را به آسانی تولید می‌کنند. برای ایجاد دود غلیظ با ویپ، لازم است که برخی از ترفندهای خاص را بدانید. همچنین لازم است که ویپ و مایع الکترونیکی را نیز مناسب انتخاب کنید، تا در کنار پیدا کردن مهارت، بتوانید این ترفندها را اجرایی نمایید. بهتر است قبل از اقدام به خرید دستگاه‌های مختلف ویپ، با کارشناسان مجموعه روکوویپ مشورت کنید.

استفاده از ویپینگ در سال‌های اخیر در کشور ما رواج پیدا کرده است. معمولاً در فیلم‌ها و عکس‌ها می‌بینید که ویپرها، ابرهای ضخیم و پررنگی را تولید می‌کنند. اگر شما هم به تازگی به دنیای ویپرها ورود کرده‌اید، قطعاً تاکنون سعی کرده‌اید که نتیجه مشابه را به دست آورید. اما اغلب این تلاش با شکست مواجه بوده و نتایج بسیار ضعیفی ایجاد می‌شود.
اگر برای شما هم سوال است که چطور مثل ویپرهای حرفه‌ای حجم بخار زیادی تولید کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم که تولید بخار حرفه‌ای به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. پس از برطرف کردن این عوامل، در نهایت باید ترفندهای خاصی را نیز یاد بگیرید تا بتوانید دود غلیظی را با استفاده از دستگاه ویپ به وجود بیاورید.

کشیدن ویپ

در اینجا به بررسی برخی از عواملی که باعث ایجاد دود غلیظ با ویپ می‌شوند، می‌پردازیم:

استفاده از ویپ مناسب

اگر به دنبال تولید ابرهای بزرگ هستید، قطعاً به یک دستگاه ویپ ساب اهم نیاز دارید. این دستگاه‌ها، مخازن بزرگ و مستحکمی داشته و در کنار باتری‌های قدرتمند، می‌توانند ابرهای عظیم تولید کنند. برای افراد مبتدی که تمایل دارند حجم دود بیشتری را تولید کنند، خرید پاد سیستم پیشنهاد مناسبی است. این دستگاه‌ها نیز با داشتن وات بالا، می‌توانند ابرهای متراکم‌تری را ایجاد کنند.

استفاده از کویل‌های مناسب

برای داشتن ابرهای عظیم در فضا، داشتن کویل‌های مناسب با سیم پیچی‌های قوی ضروری است. کویل‌ها با مقاومت پایین‌تر، بخار بیشتری را تولید می‌کنند، زیرا سریع‌تر گرم می‌شوند. همچنین کویل‌های دوتایی یا سه‌گانه می‌توانند در افزایش بخار موثر باشند. برای اینکه کویل‌ها بتوانند بخار بیشتری را تولید کنند، لازم است که همیشه تمیز شده و باقی‌مانده‌های مایع الکترونیکی از روی آنها پاک شود.

جریان هوا تا آخر

در صورتی که ویپ شما جریان هوای قابل تنظیم داشته باشد، می‌توانید میزان هوای ورودی به کویل را تنظیم کرده تا در نهایت ابرهای بزرگ‌تری ایجاد شود. در صورت تهیه ویپ دیجیتال جدید، می‌توانید از این ویژگی بهره‌مند شوید.

استفاده از مایع الکترونیکی مناسب

زمانی که صحبت از مایعات الکترونیکی می‌شود، باید بدانید که صدها برند و گزینه در بازار وجود دارد که می‌توانید از بین آنها مناسب‌ترین جویس را انتخاب کنید. اما همه این محصولات از ترکیب گلیسیرین گیاهی (VG) و پروپیلن گلیکول (PG) تشکیل شده‌اند که بر اساس طعمی که در آنها وجود دارد، از برخی ترکیبات اضافی برخوردار هستند. در صورتی که مایع الکترونیکی با درصد سیرین گیاهی بیشتر انتخاب کنید، قطعاً دود قوی‌تری را تولید خواهید کرد.

استفاده صحیح از ویپ

پاکسازی سیم پیچ‌ها

یک ترفند بسیار مهم و کاربردی، پاکسازی سیم پیچ‌ها پس از هر بار استفاده از دستگاه است. این پاکسازی موجب می‌شود تا کویل سریع‌تر گرم شده و ابرهای بزرگ‌تری را تولید کند. به طور معمول تمیز کردن سیم پیچی نیاز به تجربه کافی دارد و البته باید برخی از لوازم جانبی ویپ را نیز تهیه کنید، چرا که در حین تمیز کردن دستگاه و استفاده از ویپ کاربرد دارند.

اگر هنوز هم درگیر چگونگی ایجاد دود غلیظ با ویپ هستید، بهتر است تمام عوامل ذکر شده در این بخش را مورد بررسی قرار دهید. در نهایت، از افراد متخصص یا کارشناسان مجموعه روکوویپ مشاوره بگیرید تا بهترین نوع جویس و دستگاه‌های ویپ را به شما معرفی کنند. همچنین، در صورت نیاز به تهیه لوازم جانبی ویپ، می‌توانید از این مجموعه کمک بگیرید.

نحوه ایجاد بخار غلیظ با ویپ

6 تکنیک نحوه ایجاد بخار غلیظ با ویپ

اگر یک ویپر تازه‌کار هستید و این سؤال که چطور مثل ویپرهای حرفه‌ای حجم بخار زیادی تولید کنیم؟ برای شما هم ایجاد شده است، باید بگوییم به غیر از عوامل مؤثر بر ایجاد بخار زیاد در حین ویپینگ، تکنیک‌های خاص دیگری هم وجود دارد که آشنایی با آنها به شما کمک می‌کند تا بخار بیشتری تولید کنید.
برای ایجاد دود غلیظ با ویپ، لازم است که حتماً یک ویپ با قدرت بالا تهیه کنید. همچنین جریان هوای نامحدود و سرعت مناسب داشته باشید تا در نهایت بتوانید ابرهای بزرگ‌تری را خلق کنید. اما وضعیت بدنی ویپرها برای عملکرد مطلوب اهمیت دارد.
در این بخش به بررسی 6 تکنیک نحوه ایجاد بخار غلیظ با ویپ می‌پردازیم که به شکل مستقیم به عملکرد ویپر ارتباط دارد:
1. ریه‌ها را با بازدم کاملاً خالی کنید.
2. به سمت جلو خم شوید تا هوای اضافی در ریه‌ها خارج شود.
3. بدون استنشاق، هوای باقی‌مانده را در دستگاه خود باد کنید. هدف از این کار افزایش تولید بخار در هنگام استنشاق است.
4. اکنون با قدرت و سرعت استنشاق کنید و پشت خود را صاف کنید تا ریه‌ها کامل باز شود. سپس به طور پیوسته نفس خود را بیرون بدهید.
5. به طور پیوسته نفس خود را بیرون بدهید. در حالی که فک خود را کمی به بیرون فشار می‌دهید تا گلویتان باز شود، اجازه دهید بخار آزادانه از آن خارج شود. این مرحله نیاز به کمی تمرین دارد و باید با صبر آن را انجام دهید.
6. هنگامی که احساس کردید هوا تقریباً تمام شده، لب‌های خود را سفت کنید تا یک انفجار قوی از هوا آزاد شود و یک ابر بزرگ ایجاد گردد.
توجه داشته باشید که تولید ابرهای بزرگ و متراکم نیاز به تمرین دارد. پس با دریافت مشاوره تخصصی از مجموعه روکوویپ، بهترین دستگاه ویپ را انتخاب کرده و با خرید سالت نیکوتین مناسب اقدام به ویپ نمایید تا ضمن تامین نیکوتین مورد نیاز در دورهمی‌های دوستانه بتوانید هنرنمایی کنید.

ایجاد دود غلیظ با ویپ

نتیجه‌گیری

چطور مثل ویپرهای حرفه‌ای حجم بخار زیادی تولید کنیم؟ با توجه به نکات و مواردی که در مقاله ذکر شد، ایجاد حجم بخار زیاد امکان‌پذیر است. فقط باید یک دستگاه استاندارد تهیه کنید و تکنیک‌های گفته شده را با حوصله انجام دهید. همه افرادی که به شکل حرفه‌ای دود دستگاه ویپ را به شکل و فرم‌های مختلف از دهان و بینی خارج می‌کنند، در ابتدا مبتدی بوده و با تمرین به این مرحله رسیده‌اند. برای اینکه مسیر خود را هموارتر کنید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه روکوویپ ارتباط بگیرید تا با معرفی بهترین دستگاه ویپ و جویس مناسب و همچنین نحوه استفاده از آن، زودتر به حجم دود مد نظر خود برسید.

سوالات متداول

بهترین ویپ برای تولید ابرهای غلیظ چه ویژگی دارد؟

بهترین ویپی که می‌توانید با آن دود غلیظی را تولید کنید، باید قابل تنظیم باشد. معمولاً ویپ‌های خودکار توانایی تولید دود غلیظ را ندارند.

مناسب‌ترین مایع الکترونیکی برای ویپ با دود غلیظ چگونه است؟

مایع الکترونیکی با گلیسیرین گیاهی بالای 70 درصد بیشترین میزان بخار را تولید خواهد کرد.

آیا تولید دود زیاد و غلیظ با ویپ خطرناک است؟

در صورتی که تخصص کافی نداشته باشید، ممکن است باعث افزایش خطر انفجار دستگاه و سوختگی دهان و گلو شود.

چه نکاتی را در هنگام ویپینگ با حجم دود زیاد باید رعایت کرد؟

برای کاهش خطرات ویپینگ با حجم دود زیاد، باید از دستگاه ویپ با کیفیت خوب، مایع الکترونیکی مناسب استفاده کرد و تکنیک‌های صحیح ویپینگ را نیز به خوبی یاد گرفت. همچنین بهتر است در مکان‌های بسته از ویپینگ با دود غلیظ خودداری کنید.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *