وبلاگ

نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد

نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد

شناخت نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد به شما کمک می‌کند تا یک جایگزین سالم و استاندارد برای سیگار تهیه کنید. در صورتی که تجربه کار با دستگاه‌های ویپ را ندارید ابتدا تحقیق و جستجو کنید، تا با انواع دستگاه‌های ویپ و پاد، مزایا و معایب آنها آشنا شوید. اگر در هنگام انتخاب ویپ یا خرید پاد سیستم دچار چالش شدید، کافیست از افراد متخصص و حرفه‌ای مشاوره دریافت کنید که در حال حاضر مجموعه روکوویپ یکی از بهترین‌ها است.

دلایل لازم برای تهیه ویپ

همین که تصمیم به ترک سیگار گرفته‌اید، بسیار مهم است. زیرا گرفتن این تصمیم دشوار بوده و افرادی که به دنبال خرید ویپ هستند، این دشواری را طی کرده و یک قدم از دیگران جلوتر می‌باشند. بسیاری از افراد در سال‌های اخیر با کمک گرفتن از دستگاه‌های ویپ و پاد توانستند سیگار را کنار بگذارند.

دلایل لازم برای تهیه ویپ

 بهتر است قبل از آشنایی با نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد، دلایل لازم برای خرید ویپ را مشخص کنید، تا بهتر بتوانید در انتخاب این دستگاه‌های مهم و کاربردی تصمیم بگیرید. در ادامه به چند دلیل که افراد اقدام به تهیه ویپ می‌کنند می‌پردازیم:

 تولید دود فراوان

بسیاری از افراد در هنگام سیگار کشیدن از ایجاد دود زیاد اسقبال می‌کنند، پس به راحتی می‌توانند با انتخاب یک ویپ کارآمد و انجام حرکات نمایشی، سیگار را کنار گذاشته و از این دستگاه استفاده نمایند. پس با انتخاب صحیح سیگار الکترونیکی تا حد زیادی می‌توان نیاز این افراد را تأمین کرد.

نیاز به نیکوتین بالا

تا اینجا متوجه شدیم که ویپ‌ها به عنوان راهکارهای ترک سیگار شناخته می‌شوند، بسیاری از افراد برای تأمین نیکوتین مورد نیاز بدن خود اقدام به تهیه دستگاه‌های ویپ و پاد می‌کنند.

امکان استفاده طولانی مدت

فرقی نمی‌کند که برای تولید دود فراوان یا تأمین نیکوتین به دنبال خرید پاد حرفه‌ای هستید، در هر صورت همه افراد ترجیح می‌دهند تا در طولانی مدت از این محصول استفاده کنند، پس حجم نیاز خود به دود در طی روز را باید مشخص کنید.

بررسی نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد

ممکن است برخی از افراد به دنبال یک راه جذاب و مدرن برای تجربه سیگار کشیدن باشند که در چنین شرایطی خرید ویپ و پاد گزینه جذابی است. زیرا تکنولوژی قرار گرفته در این سیگار الکترونیکی به آنها اجازه می‌دهد تا از نیکوتین در کنار طعم‌های مختلف لذت ببرند.

به دلیل استقبال بالا از انواع سیگار الکترونیکی طرح‌های مختلفی از این دستگاه‌ها در بازار وجود دارد. به همین سبب لازم است که نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد را به درستی بدانید، تا با اطلاعات کامل اقدام به خرید این دستگاه‌های کاربردی و مهم نمایید.

ویپ

در این بخش به بررسی نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد می‌پردازیم:

شناخت انواع دستگاه ویپ و پاد

قبل از خرید نهایی در مورد انواع دستگاه ویپ اطلاعات کافی را به دست آورید و به نکاتی مانند اجزای ویپ، نوع مایع الکترونیکی سازگار با این دستگاه‌ها، روش عملکرد و نحوه استفاده از آنها توجه کنید. اگر جزء افرادی هستید که سیگار را در حجم زیاد مصرف می‌کنید، بهتر است از انواع دستگاه پاد سیستم استفاده کنید، تا تجربه مشابه سیگار سنتی داشته باشید.

میزان نیاز افراد به نیکوتین

 نیکوتین یک ماده اعتیاد آور است که در سالت نیکوتین و جویس وجود دارد، افرادی که از سیگار در حجم زیاد استفاده می‌کنند، باید نیکوتین بیشتری به بدن خود برسانند؛ پس نیاز است که دستگاه‌های مناسب با حجم نیکوتین بالا را انتخاب نمایند.

 طول عمر باتری

 عمر باتری سیگار الکترونیکی یکی از وسایل بسیار مهم است؛ زیرا هیچ کدام از ویپرها دوست ندارند در هنگام بیرون رفتن سیگار الکترونیکی آنها خاموش شود؛ پس اگر میل شدیدی به نیکوتین دارید، حتماً این گزینه را مد نظر قرار بدهید. لازم است که از دستگاه‌های کیت ویپ بزرگتر استفاده کنید، تا باتری قوی‌تری داشته باشند.

دلایل لازم برای تهیه ویپ

حمل و نقل و ارگونومی سیگار الکترونیکی

یکی از نکات بسیار مهم، حمل و نقل دستگاه‌های ویپ است، در حال حاضر که طیف وسیعی از این دستگاه‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارد، به راحتی می‌توانید از بزرگترین و عجیب‌ترین کیت‌های ویپ تا دستگاه‌های پادماد با ابعاد بسیار کوچک انتخاب نمایید. در حال حاضر انواع قلم ویپ که به شکل استوانه طراحی شده و شباهت زیادی به سیگار سنتی دارد، مورد توجه و استقبال قرار گرفته، زیرا قابلیت حمل و نقل آن آسان است.

طول عمر دستگاه‌های ویپ

انواع مختلف دستگاه‌های ویپ به شکل یکبار مصرف یا با طول عمر بالاتر و قابل شارژ طراحی شده‌اند. هر فرد مناسب شرایط و نیاز خود می‌تواند اقدام به تهیه دستگاه‌های یکبار مصرف یا دائمی نماید.

مایعاتی که در ویپ استفاده می‌شود چیست؟

پس از اینکه با نکات قبل از خرید ویپ و پاد آشنا شدید، لازم است که بدانید این دستگاه‌ها با چه ماده‌ای کار می‌کنند؟ در واقع این سوال که مایعاتی که در ویپ استفاده می‌شود چیست؟ برای همه افراد وجود دارد.

برای اینکه پاسخ درستی به این سوال بدهیم، باید بگوییم مایعاتی که در ویپ استفاده می‌شوند، در دو دسته جویس و سالت نیکوتین قرار می‌گیرند. تفاوت عمده این دو دسته از لحاظ حجم نیکوتین و غلظت آنها است؛ اما در ترکیبات کلی با یکدیگر یکسان می‌باشند.

مهم‌ترین ترکیبات موجود در مایع الکترونیکی شامل موارد ذیل است:

  • (PG) یا پروپیلن گلیکول به صورت ماده شفاف و بدون بو برای انتقال طعم
  • (VG) یا گلیسیرین گیاهی حلال و تولید کننده دود و بخار
  • طعم دهنده‌ها برای افزودن طعم و عطر بهتر به مایعات ویپ به صورت مصنوعی یا طبیعی

یک عامل بسیار مهم که در هنگام خرید جویس با تنوع بالای محصولات مواجه می‌شوید، طعم دهنده است که برای تمام ذائقه‌ها می‌توان طعم‌های میوه‌ای، طعم‌های خنک و حتی طعم تنباکوی خالص را تهیه کرد. برای اینکه یک طعم یا چند طعم را مورد استفاده قرار بدهید، لازم است از افراد متخصص مشاوره بگیرید، یا چندین بار آزمون و خطا انجام بدهید. در حال حاضر مجموعه روکوویپ اطلاعات کاملی قبل از انتخاب طعم مد نظر به شما می‌دهد.

انواع ویپ

ویپ یا خرید پاد سیستم؟

ویپ و پاد سیستم دو دستگاه الکترونیکی محبوب هستند که به عنوان جایگزین‌های کم خطر سیگار سنتی شناخته می‌شوند. زمانی که قصد مقایسه این دو دستگاه را دارید و به دنبال یافتن پاسخ ویپ یا خرید پاد سیستم؟ هستید، نیاز است که برخی از ویژگی‌ها را برای خود مشخص کنید.

در این بخش به طور مختصر به معرفی هر کدام از این دو دستگاه می‌پردازیم:

دستگاه‌های ویپ

دستگاه‌های ویپ عموماً ابعاد بزرگتر و قدرتمندتری دارند و برای تولید بخار از یک باتری قوی و یک مخزن مایع استفاده می‌کنند. به دلیل داشتن تنظیمات بیشتر، نحوه استفاده از ویپ ارزان‌تر است؛ زیرا ویپرها می‌توانند حجم دود و میزان نیکوتین مورد نیاز خود را تنظیم کنند. همچنین این دستگاه‌ها قابلیت استفاده از مایع‌های الکترونیکی مختلف با طعم‌ها و غلظت‌های متنوع را دارند.

دستگاه‌های پاد سیستم

پاد سیستم جزء دستگاه‌های کوچک و قابل حمل است که شرایط استفاده آسان‌تری دارد و برای افرادی که به تازگی به سمت استفاده از سیگار الکترونیکی آمده‌اند، مناسب‌تر است. افرادی که به دنبال دریافت نیکوتین قوی‌تر با حجم دود کمتر هستند، بهتر است از انواع دستگاه پاد سیستم استفاده نمایند.

نتیجه‌گیری

 نکات مهم قبل از خرید ویپ و پاد بسیار زیاد است، آشنایی با آنها به ویپرها اجازه می‌دهد تا در میان تنوع بالای این محصولات بهترین دستگاه را انتخاب کرده و تا حد زیادی در ترک سیگار موفق‌تر عمل کنند. در صورت به دست آوردن آگاهی بیشتر در میان انواع دستگاه پاد سیستم و دستگاه‌های ویپ می‌تواند متناسب با شرایط و نیاز خود هر کدام از این گزینه‌های کاربردی را انتخاب نمایند. در مجموعه روکوویپ تنوع بالایی از این دستگاه‌ها در کنار مایع الکترونیکی با طعم‌های متنوع وجود دارد. به راحتی می‌توانید با کارشناسان این مجموعه برای ثبت سفارش و خرید در سریع‌ترین زمان ممکن، تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا دستگاه‌های ویپ نیاز به تعمیر و نگهداری دارند؟

قطعاً بله؛ دستگاه‌های ویپ هم به دلیل داشتن قطعات متحرک نیاز به تعمیر و گاهی اوقات تعویض قطعات دارند.

چه نوع ویپ یا پاد برای من مناسب است؟

برای دادن پاسخ مناسب به این سوال مشخص کردن میزان وابستگی افراد به نیکوتین، میزان بودجه و در نهایت سلیقه شخصی اهمیت زیادی دارد، تا از دستگاه‌های بزرگ و پیچیده یا دستگاه‌های کوچک و ساده انتخاب نمایند.

میزان نیکوتین مورد نیاز هر فرد چقدر است؟

افرادی که به تازگی سیگار را کنار گذاشته‌اند، به حجم بالاتری از نیکوتین نیاز دارند، اما افرادی که برای تفریح و سرگرمی از دستگاه ویپ استفاده می‌کنند، می‌توانند مایع الکترونیکی با نیکوتین کمتر را انتخاب کنند.

آیا دستگاه‌های ویپ برای سلامتی مضر است؟

دستگاه‌های ویپ در مقایسه با سیگارهای سنتی کم خطرتر می‌باشند اگر نکات استفاده از این دستگاه‌ها را رعایت کنید، به شکل ایمن می‌توانید از آنها استفاده نمایید.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *