وبلاگ

استیلت ویپینگ چیست؟ مزایای استیلت ویپینگ

استیلت ویپینگ

استیلت ویپینگ چیست؟ نوعی از ویپینگ است که در آن تلاش می‌شود تا بخار تولید شده و صدای دستگاه ویپینگ به حداقل ممکن برسد و هدف اصلی استفاده از این سیستم کاهش جلب توجه در هنگام ویپینگ است. از مهمترین مزایای استیلت ویپینگ فراهم کردن شرایط استفاده از دستگاه‌های ویپ در مکان‌های عمومی مانند رستوران، کافی شاپ و مراکزی از این قبیل است. برای اینکه مناسب‌ترین دستگاه‌های ویپ را جهت استیلینگ ویپینگ انتخاب کنید، باید از افراد متخصص مشاوره دریافت نمایید. در این زمینه می‌توانید با کارشناسان روکوویپ در ارتباط باشید.

استیلت ویپینگ چیست؟

در حال حاضر از دستگاه‌های ویپ به عنوان جایگزین سیگار سنتی استفاده زیادی می‌شود و در اغلب مکان‌های عمومی که کشیدن سیگار ممنوع است استفاده کردن از دستگاه‌های ویپ منعی ندارند و افراد راحت‌تر می‌توانند نیکوتین مورد نیاز خود را تأمین کنند. اما اغلب دستگاه‌های ویپ به دلیل ایجاد بخار زیاد توجه دیگران را به سمت خود جلب می‌کند.

استیلت ویپینگ یک راه حل خوب برای ویپینگ بدون جلب توجه دیگران است. اگر برای شما هم سوال است که استیلت ویپینگ چیست؟ باید بگوییم استیلت ویپینگ یک روش استفاده از دستگاه ویپ به شکل نامرئی بوده که جذابیت زیادی هم دارد.

مزایای استیلت ویپینگ

مزایای استیلت ویپینگ

استیلت ویپینگ یک روش خاص برای ویپ کردن است که مصرف کننده با استفاده از ویپ‌های کوچک دود بسیار کمی ایجاد می‌کند و میزان دود خروجی به قدری کم است که قابل دیدن نمی‌باشد. معمولاً این نوع ویپینگ توسط دستگاه‌هایی با توان پایین که مکش دهان به ریه خوبی دارند انجام می‌شود. شما می‌توانید این دستگاه‌های مناسب و کاربردی را از مجموعه روکوویپ تهیه کنید.

در این بخش به بررسی مهم‌ترین مزایای استیلت ویپینگ می‌پردازیم:

دور زدن محدودیت‌ها

در بسیاری از فضاها نه تنها کشیدن سیگار بلکه استفاده از انواع ویپ دیجیتال نیز ممنوع است، چرا که حجم دود زیادی را تولید می‌کند. با استفاده از استیلت ویپینگ می‌توان محدودیت‌ها را دور زد.

کاهش جلب توجه

در مکان‌های عمومی بدون جلب توجه سایرین می‌توان از محصولات ویپینگ به راحتی استفاده کرد.

قابلیت جابجایی آسان

دستگاه‌هایی که برای استیلت ویپینگ استفاده قرار می‌گیرند بسیار جمع و جور و سبک هستند. بنابراین به راحتی می‌توان آنها را در جیب یا کیف دستی قرار داد و به عنوان یک گزینه مخفی می‌توان از آن در مکان‌های عمومی به راحتی استفاده کرد.

سهولت استفاده

این مدل از دستگاه‌ها به دلیل کاربری آسان و نداشتن تنظیمات پیچیده مورد توجه و استقبال زیاد قرار گرفته‌اند. چرا که فقط لازم است کپسول و باتری آن را آماده کنید تا تجربه ویپینگ رضایت بخشی را به دست آورید.

درصورت تمایل به استفاده از مزایای استیلت ویپینگ در میان لوازم مختلف می‌توانید اقدام به خرید پاد سیستم نمایید. چرا که این دستگاه ابعاد کوچک‌تری دارد و به دلیل داشتن توان پایین میزان دود تولید شده توسط آن کمتر است. البته دود تولید شده توسط این دستگاه‌ها با توجه به ویژگی‌های سالت نیکوتین و جویس مورد استفاده، تنظیمات دستگاه و موارد دیگر قابل تنظیم است.

نحوه کار استیلت ویپینگ

نحوه کار استیلت ویپینگ

پس از اینکه متوجه شدید استیلت ویپینگ چیست؟ و چه مزیت‌هایی دارد؟ لازم است که طرز کار آن را به درستی بدانید تا بتوانید به شکل هنرمندانه استیلت ویپینگ انجام دهید. با تهیه لوازم جانبی ویپ به شکل دقیق و مناسب، امکان استفاده مخفیانه از این دستگاه‌ها به راحتی میسر می‌گردد.

برای اینکه به درستی نحوه کار استیلت ویپینگ را فرا بگیرید باید در چند گام آن را انجام بدهید:

تهیه یک ویپ مناسب

در اولین قدم یک ویپ پرتابل کوچک یا حتی یک دستگاه پاد را انتخاب کنید که ابعاد آن به اندازه یک فلش، جاکلیدی یا یک فندک کوچک باشد.

پوشاندن چراغ ال ای دی دستگاه

باید چراغ ال ای دی دستگاه را با کمک انگشتان خود بپوشانید. چرا که اغلب دستگاه‌های ویپ یک چراغ کوچک دارند که در مکان‌های کم نور کاملاً واضح است.

پک‌های کوتاه

پس از آماده‌سازی دستگاه ویپ لازم است که پک‌های کوتاه بزنید؛ هر چقدر پک طولانی‌تر باشد دود بیشتری هم ایجاد می‌شود. هنگام خارج کردن دود از دهان بهتر است لب‌های خود را جمع کرده و دور از چشم دیگران دود را به سمت پایین بدمید.

استفاده از استیلت ویپینگ

نکات مهم برای استفاده بهتر از استیلت ویپینگ

تا این بخش دریافتیم که استیلت ویپینگ چیست؟ و مزایای استیلت ویپینگ کدامند؟ البته بهتر است بدانید که این دستگاه‌ها مخفی بوده و نامرئی نیستند، پس در ادامه قرار است چند نکته کاربردی برای استفاده مخفیانه از دستگاه‌های ویپ ارائه دهیم، تا بتوانید با دغدغه کمتری این دستگاه‌ها را به کار ببرید:

  • انتخاب دستگاه‌های ویپ با اندازه کوچک و طراحی مناسب
  • قرار دادن دستگاه بر روی کمترین میزان قدرت
  • استفاده از مایعات جویس با مقادیر نیکوتین کمتر جهت ایجاد بخار کمتر
  • تکنیک نفس‌گیری کوتاه و آرام به جای نفس‌های عمیق و بلند
  • استفاده از دستگاه‌هایی با سیستم قفل صدا
  • خرید برخی از ابزار و لوازم جانبی برای کاهش صدا از مجموعه روکوویپ
  • استفاده از لباس‌های مناسب برای پوشش دهی بهتر دستگاه و هماهنگ با محیط
  • تمرین استفاده از دستگاه ویپینگ به صورت مخفی با رفتار عادی

استیلت ویپینگ

نتیجه‌گیری

در طی این مقاله متوجه شدیم که استیلت ویپینگ چیست؟ و مزیت‌های استیلت ویپینگ را هم به دقت بررسی کردیم. پس در می‌یابیم که استیلت ویپینگ یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال تجربه ویپینگ مخفی، ساده و مقرون به صرفه هستند تا بدون جلب توجه دیگران نیاز خود به نیکوتین را تأمین کنند. چرا که با تهیه یک دستگاه جمع و جور و کاربرپسند می‌توانند از طیف گسترده‌ای از مایع‌های الکترونیکی با حجم نیکوتین کمتر استفاده کنند. فقط لازم است که نکات و تکنیک‌های اصولی را مد نظر قرار داده و با استفاده از دهانی‌های خاص به کاهش تولید بخار و صدا کمک کنند. در صورتی که نیاز به تهیه هر کدام از لوازم ویپینگ و انواع مایعات الکترونیکی دارید کافیست با کارشناسان مجموعه روکوویپ در ارتباط باشید.

سوالات متداول

استیلت ویپینگ چیست؟

به مجموعه‌ای از تکنیک‌هایی که ویپرها با کمک آن می‌توانند به شکل نامحسوس ویپ انجام بدهند، گفته می‌شود.

چرا لازم است که به شکل مخفیانه ویپینگ انجام شود؟

از آنجایی که در نظر بسیاری از افراد عادی، ضرر و زیان ویپینگ با ضرر و زیان سیگار سنتی یکسان است، اغلب افراد ترجیح می‌دهند تا برای دوری از رفتارهای تعصب‌آمیز، به صورت مخفی ویپ انجام دهند.

آیا انتخاب مایع جویس بر روی استیلت ویپینگ تأثیرگذار است؟

قطعاً باید مایع ویپ با عطر کمتر انتخاب شود تا در هنگام مصرف، توجه دیگران به سمت بوی آن جلب نگردد. معمولاً از مایع جویس بدون طعم برای این موضوع استفاده می‌شود.

چگونه بخار کمتری در هر پاف ایجاد کنیم؟

گرفتن پاف‌های کوتاه موجب می‌شود تا مقدار کمتری مایع تبخیر شود، در نتیجه حجم بخار هم کاهش می‌یابد.

مناسب‌ترین دستگاه‌های ویپ برای استیلت ویپینگ کدامند؟

در میان ابزارهای مختلف مانند انواع ویپ دیجیتال و سایر دستگاه‌های دیگر، بهتر است از انواع سیگارهای الکترونیکی کم مصرف و انواع مدل‌های دستگاه پاد استفاده کنید.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *