وبلاگ

چراغ های رنگی آیکاس iqos به چه معناست؟

چراغ های رنگی آیکاس

چراغ‌های رنگی آیکاس IQOS به چه معناست؟ در صورتی که چراغ‌های این دستگاه به شکل غیر عادی روشن یا خاموش می‌شوند، حتماً به دفترچه راهنمای کاربر آن مراجعه کنید. همچنین در صورت امکان با افراد متخصص و کاربلد تماس بگیرید. اگر دستگاه آیکاس خود را از مجموعه روکوویپ تهیه کرده‌اید، قطعاً کارشناسان این مجموعه می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

چراغ‌های رنگی آیکاس IQOS به چه معناست؟

قطعاً ویپینگ دنیای جدیدی از استعمال دخانیات را در سال‌های اخیر به وجود آورده است و به دلیل کم بودن مضرات آن، تا حد زیادی محبوبیت پیدا کرده و اغلب افراد از دستگاه‌های ویپ به عنوان جایگزین سیگار استفاده می‌کنند.

IQOS، یکی از دستگاه‌های پیشرو در این زمینه، با ارائه طعم‌های متنوع، تجربه ویپینگ را به سطحی جدید ارتقا داده است. اما سوال بسیار مهمی که برای کاربران در حین مواجهه با این دستگاه به وجود می‌آید این است که چراغ‌های رنگی آیکاس IQOS به چه معناست؟

گاهی اوقات رمزگشایی از چراغ‌های رنگی آیکاس برای افراد مبتدی چالش‌برانگیز بوده و درک صحیحی از نحوه عملکرد دستگاه ندارند. به همین سبب توصیه می‌کنیم تا قبل از خرید، از یک مجموعه تخصصی مانند روکوویپ راهنمایی بگیرید، تا تمام اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از تمام دستگاه‌های ویپ را دریافت کنید و در نهایت درک صحیحی از نحوه عملکرد دستگاه آیکاس و سایر مدل‌های دیگر به دست آورید.

چراغ های آیکاس

لازم است بدانید که چراغ‌های رنگی آیکاس هر کدام دارای مفهوم خاصی هستند که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم:

چراغ سفید رنگ

چراغ سفید رنگ اگر چشمک زن باشد نشان می‌دهد که فیلتر سیگار شما در حال گرم شدن است، حدود ۵ تا ۱۰ ثانیه این مرحله طول می‌کشد.

اگر دو چراغ سفید ثابت مشاهده کردید، نشان دهنده این است که هولدر به اندازه دو فیلتر شارژ دارد.

اگر یک چراغ سفید را مشاهده کردید، نشان می‌دهد که هولدر به اندازه یک فیلتر شارژ دارد.

چراغ آبی رنگ

 چراغ آبی رنگی که چشمک زن است، نشان می‌دهد که دستگاه مشکلی در بخش بلوتوث دارد، با خاموش و روشن کردن باکس اصلی معمولاً این خطا برطرف می‌شود.

 چراغ نارنجی رنگ

 چراغ نارنجی رنگ ثابت نشان می‌دهد که هولدر شما داغ شده و باید قبل از استفاده خنک شود.

چراغ نارنجی چشمک زن نشان می‌دهد که مشکلی در دستگاه به وجود آمده و باید به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید.

نکته مهم؛ رنگ چراغ‌ها می‌تواند در مدل‌های مختلف دستگاه آیکاس کمی متفاوت باشد. پس برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر در مورد معنی چراغ‌ها، حتماً به دفترچه راهنمای کاربر دستگاه خود مراجعه کنید. همچنین برای آشنایی بیشتر با دنیای رنگارنگ آیکاس می‌توانید با کارشناسان مجموعه روکوویپ مشورت کنید.

اگر میخواهید بدانید سیگار ایکاس چیست و با ویژگی های آن بیشتر آشنا شوبد بر روی لینک کلیک کنید.

چراغ‌های آیکاس در هنگام شارژ

مفهوم رنگ چراغ‌های آیکاس در هنگام شارژ

استفاده از تکنولوژی‌های جدید مانند سیگار الکترونیکی به جای سیگارهای سنتی تا حد زیادی توانسته ضرر و زیان نیکوتین و تنباکو را کاهش دهد. یکی از ابزارهای نوین حال حاضر، آیکاس است که به عنوان یکی از پیشگامان صنعت ویپینگ با ارائه دستگاه‌های متنوع و کارآمد، تجربه ویپینگ را به سطح جدیدی ارتقا داده است.

سوال مهمی که برای کاربران در حین استفاده از این دستگاه به وجود می‌آید، این است که چراغ‌های رنگی آیکاس IQOS به چه معناست؟ در قسمت قبل توضیح مختصری در مورد رنگ چراغ‌های آیکاس دادیم، اما بهتر است در مورد چراغ‌های آیکاس زمانی که به شارژ متصل هستند نیز اطلاعات خود را کامل کنید. در ادامه به بررسی دقیق‌تر آنها می‌پردازیم:

  • مشاهده چراغ سفید چشمک‌زن بر روی دستگاه نشان‌دهنده این است که دستگاه آیکاس در حال شارژ شدن است.
  • مشاهده چراغ سفید ثابت پس از سه بار چشمک‌زدن و خاموش شدن سایر چراغ‌ها، نشان‌دهنده شارژ شدن کامل دستگاه می‌باشد.

در صورتی که هنگام فشار دادن دکمه پاور، کمتر از چهار چراغ روشن شد، توصیه می‌کنیم دستگاه را شارژ کنید. برای شارژ، نگهدارنده را داخل شارژر جیبی قرار دهید و برای اطمینان از شارژ صحیح نگهدارنده، حتماً آن را با لوگوی آیکاس به سمت جلو وارد کنید.

پس از قرار دادن صحیح نگهدارنده، درب را ببندید و کابل USB را به درگاه USB در پایین شارژر جیبی وصل کنید، سپس آن را به برق بزنید. مدت زمان شارژ کامل حدوداً 2 ساعت و 10 دقیقه است. هنگامی که شارژر جیبی به طور کامل شارژ شود، چراغ‌های LED نشانگر به رنگ سبز ثابت در می‌آیند.

چراغ آیکاس

دلیل روشن شدن چراغ قرمز هولدر آیکاس

استفاده کردن از دستگاه آیکاس شما را از خرید جویس و سایر لوازم جانبی دیگر برای کارکرد دستگاه‌های ویپ بی‌نیاز می‌کند، اما اگر با چراغ‌های این دستگاه آشنایی نداشته باشید، ممکن است در طی استفاده چالش‌های زیادی برای شما به وجود بیاید.

گاهی اوقات چراغ آیکاس با رنگ قرمز روشن می‌شود که دلایل مختلفی برای روشن شدن این چراغ وجود دارد. در این شرایط لازم است به سرعت دستگاه آیکاس را به افراد متخصص در این زمینه نشان بدهید، یا با آنها برای پیدا کردن مشکل و راهکار رفع آن مشورت کنید.

در این بخش به بررسی مهم‌ترین دلایل روشن شدن چراغ قرمز هولدر آیکاس می‌پردازیم:

مشکل تیغه

  • گاهی اوقات تیغه دستگاه دچار شکستگی یا ترک‌برداشتن می‌شود که در این شرایط باید تعویض شود.
  • همچنین کثیف شدن تیغه هم ممکن است باعث بروز این مشکل شود که باید با استفاده از ابزار مخصوص آن را تمیز کرد.

مشکل هولدر

  • اگر دلیل روشن شدن چراغ قرمز خرابی هولدر باشد، قطعاً باید آن را تعویض کرد.
  • در صورت انتخاب مجموعه روکوویپ برای تهیه هرگونه لوازم جانبی ویپ و دستگاه‌های مربوط به ویپینگ، می‌توانید قطعات اصل و اورجینال را تهیه کنید.

مشکل باتری

  • در صورتی که باتری دستگاه به طور کامل تخلیه شود، چراغ قرمز آن روشن می‌شود که با شارژ کردن هولدر می‌توان این مشکل را برطرف کرد.

مشکل چیپ فرمان

  • وجود نقص فنی در برد دستگاه، باعث روشن شدن چراغ قرمز می‌شود.
  • در این شرایط باید حتماً به مراکز تعمیر مجاز دستگاه‌های ویپینگ مراجعه کنید.

نکته مهم در خصوص قرمز بودن چراغ آیکاس این است که چشمک‌زن بودن یا ثابت بودن چراغ قرمز می‌تواند در تشخیص مشکل بسیار کمک‌کننده باشد.

پس برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر در مورد معنی چراغ‌ها، بهتر است به دفترچه راهنمای کاربر دستگاه خود مراجعه کنید. زیرا با رمزگشایی از چراغ قرمز هولدر آیکاس می‌توانید به سرعت مشکل را تشخیص داده و اقدام به رفع آن کنید، تا استفاده از دستگاه‌های ویپینگ ضرری برای سلامتی شما به وجود نیاورد.

رنگ چراغ آیکاس

نتیجه گیری

چراغ‌های رنگی آیکاس IQOS به چه معناست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که چراغ‌های رنگی آیکاس هر کدام به یک معنا هستند؛ اگر چراغ سفید ثابت بر روی شارژر دستگاه مشاهده کردید، نشان‌دهنده شارژ شدن کامل دستگاه است. اگر بر روی خود دستگاه یک چراغ سفید مشاهده کردید، نشان‌دهنده این است که دستگاه به زودی شارژش تمام می‌شود. پس قبل از اقدام به خرید دستگاه آیکاس، بهتر است یک مجموعه تخصصی در این زمینه مانند روکوویپ را پیدا کنید، تا در هنگام خرید تمام توضیحات لازم را به شما ارائه دهند و در نهایت بهترین مدل‌های دستگاه را با توجه به نیاز و شرایط استفاده شما معرفی نمایند.

سوالات متداول

قرمز شدن و چشمک زدن چراغ روی هولدر به چه معنا است؟

اگر هر کدام از چراغ‌های روی هولدر قرمز شده و شروع به چشمک زدن کند، به این معنی است که دستگاه مشکل داشته و باید آن را ریست کنید.

اگر یکی از چراغ‌های شارژر جیبی در حال چشمک زدن باشد به چه معنا است؟

اگر فقط یک چراغ در حال چشمک زدن است، نشان‌دهنده این است که نگهدارنده در حال شارژ شدن است.

چگونه می‌توانم هولدر آیکاس را شارژ کنم؟

هولدر را در شارژر قرار دهید و تا زمانی که چراغ سفید ثابت روشن شود، صبر کنید.

چگونه می‌توانم بلوتوث آیکاس را فعال کنم؟

دکمه روی هولدر را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و چراغ آبی چشمک زن نشان می‌دهد که بلوتوث فعال شده است.

چرا دستگاه آیکاس من روشن نمی‌شود؟

باتری هولدر یا قلم تمام شده است، هولدر به درستی در قلم قرار نگرفته یا مشکلی در دستگاه وجود دارد.

امتیاز شما به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *